top of page

Pokój 1

Przytulny pokój, idealny dla rodziny z małymi dziećmi. Ma jedną rozkładaną, dwuosobową kanapę i jedno jednoosobowe łóżko. Prosty, jasny i wygodny. Jest w nim wszystko, co jest potrzebne do wypoczynku. Na zewnątrz jest zadaszony taras, idealny na wieczorną lampkę wina lub partyjkę w karty.

Zerknij TU

Pokój 2

Przytulny pokój, idealny dla rodziny z małymi dziećmi. Ma jedną rozkładaną, dwuosobową kanapę i dwa jednoosobowe łóżka. Prosty, jasny i wygodny. Jest w nim wszystko, co jest potrzebne do wypoczynku. Na zewnątrz jest zadaszony taras, idealny na wieczorną lampkę wina lub partyjkę w karty.

Zerknij TU

Domek - Pokoje 4 i 5

Zapraszamy od naszego Domku: osobne wejście zabierze Was do saloniku, który prowadzi do 2 pokoi z osobnymi łazienkami. Komfortowo pomieści się tu od 6 do nawet 12 osób. Idealny dla rodzin/przyjaciół, którzy chcą spędzać razem czas w ciągu dnia a na noc zamknąć za sobą drzwi.

Zerknij TU

Pokój z antresolą.

Niezależny apartament, z zupełnie osobnym wejściem i prywatnym tarasem z widokiem na las. Wejście przez taras prowadzi do salonu z rozkładaną sofą, stołem i telewizorem i małą lodówką. Na antresoli znajduje się jasna sypialnia z dwoma oknami w suficie i oknem z widokiem na jeszcze więcej lasu i łazienka (do antresoli prowadzą dość strome schody). Ten apartament ma też niezależny wjazd i parking.

Zerknij TU

bottom of page